WE DO IT WITH PASSION

Keď sme sa v roku 2015 s mojím bratom rozhodli založiť firmu SIBLING COFFEE a vybudovať sieť Coffee Shopov vlastnej značky, o káve sme vedeli iba to, že ju milujeme. Dnes už o nej vieme veľa. A vieme veľa aj o tom, že ak chce človek vybudovať úspešnú firmu, musí svoju prácu milovať. A ja milujem každý jeden deň v tejto práci, pretože mi dala nesmierne veľa. Zistila som, že káva je svet sám o sebe. Že sa o nej vždy máme čo naučiť. Stretla som množstvo úžasných ľudí, ktorí sa stali súčasťou môjho života. Zažila prekrásne a nezabudnuteľné momenty. Zistila, koľko veľa sily vo mne je a čo všetko dokážem zvládnuť. A hlavne našla niečo, čo ma neskutočne baví a napĺňa, a to je vzácnosť.

Naša práca je hlavne o káve, o vynikajúcej káve, a my sme ju vyberali dlho a veľmi starostlivo. A keď sme si boli úplne istí, vznikol SIBLING COFFEE HOUSE BLEND, ktorý je zmesou tých najkvalitnejších 100% arabík pochádzajúcich z plantáží Brazílie, Strednej Ameriky a Tichomorských ostrovov. Káva pripravená z tohto blendu je sladká, jemná a lahodná. Má mohutné telo, bohatú penu, nízku aciditu a nájdete v nej tóny čokolády, medu a pražených orieškov. Kávovníkové zrnká sú pre nás pražené v Seattli, v pražiarni s bohatými dlhoročnými skúsenosťami.

V našich Coffee Shopoch je systém Take away samozrejmosťou a my Vám so sebou pripravíme od Ristretta až po 400ml Caffe Latte.

Okrem širokého a pestrého výberu káv u nás nájdete aj množstvo iných veľmi chutných nápojov pripravovaných podľa našich vlastných receptúr, vynikajúce a vždy čerstvé zákusky, zapekané panini, sendviče… a hlavne vždy príjemnú a útulnú domácu atmosféru a ten najlepší personál.

Tešíme sa na Vás 🙂

Viki Barnová